Kui palju keha omastab D – vitamiini tablettidest?

Kui palju keha omastab D – vitamiini tablettidest?

Kui palju keha omastab sünteetilistest tablettidest D – vitamiini, küsis stuudiokülaline.

Endokrinoloog dr. Einberg kinnitas, et D-vitamiin on aktuaalne teema, kuid talle kohati tundub, et inimesed lähevad D - vitamiini võtmisega liiale.

D - vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, kui ta on juba õlilahuses valmis, omastab ka organism seda paremini. Kui võtame D – vitamiini tablette, tuleb seda võtta koos toiduga, et  organism seda hästi omastaks.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)