Kas homöopaatilised ravimid on tavaravimitest paremad?

Kas homöopaatilised ravimid on tavaravimitest paremad? (1)

Külaline saatepublikust tundis huvi homöopaatiliste ravimite vastu. Kas need on paremad või kehvemad?

Perearst Iris Koort selgitab, et ei saa võrrelda võrreldamatut.

Homöopaatia on üks vanemaid alternatiivmeditsiini viise, mille põhimõtteks on ravida sarnast sarnasega. Organismi üritatakse viia imeväikestes kogustes aineid, mis põhjustavad samasuguseid sümptomeid nagu patsiendi olemasolev haigus.

Dr. Koort usub, et homöopaatia raviefekt põhineb platseeboefektil, mis on võimas efekt. Terakestele ei tohiks lootma jääda, kui tegemist on tõsise haigusega, rõhutas arst.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
VIIMASED KOMMENTAARID
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)