Taimetoit ja poejuurviljad?

Taimetoit ja poejuurviljad?

Kas taimetoitlus poest ostetud puu- ja juurviljade baasil on tervisele hea? Kui puu- ja juurviljad sisaldavad pestitsiide ja kemikaale, kas siis taimetoitlus mitte liiga tee?

Perearst Iris Koort usub, et üks pühendunud taimetoitlane võiks oma puu- ja juurvilja ise kasvatada või soetada ökopoest.

Toitumisteadlased pööravad tähelepanu ka sellele, mida taimetoit ei sisalda ja mis meil puudu jääb - tihti esineb taimetoitlastel aneemiat seoses B-12 vitamiini defitsiidiga. Samuti on taimetoidus vähem kaltsiumi, tsinki, joodi ja rauda. Peame targalt teadma, mida juurde süüa.

Perearst siiski ei usu, et poest ostetud viljad on mürgised.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib?
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad?