Mis aitab pikaajalise juuste katkemise vastu?

Mis aitab pikaajalise juuste katkemise vastu?

Mida teha, kui vitamiinid, maskid, šampoonid ei aita juuste katkemise ja väljalangemise vastu?

Saates osalejal tekkis küsimus, mida teha, kui peale sünnitust hakkasid juuksed katkema ja välja langema?

Perearst Ruth Kalda sõnul võib juuste väljalangemise põhjuseid olla mitmeid. Naiste puhul on üks arvestatav näiteks rauavaegusaneemia. Täisväärtuslik toitumine on see, mis samuti tagab juust tervise. Juuste seisukorda võib mõjutada ka kauakestev stress, väsimus ja kurnatus ning lisaks muud põhjused, näiteks kilpnäärme üle- või alatalitlus, tõi Kalda välja.

Kalda soovitab mõelda ka sellele, kas juustel on olnud puhkust intensiivsest ravist - mõnikord mõjutab juuste tervist erinevate toodete järjest proovimine.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)