Milliste vitamiinidega on võimalik stressi vältida?

Milliste vitamiinidega on võimalik stressi vältida?

Milliste vitamiinidega oleks võimalik stressi leevendada või ära hoida, uuris saatekülaline.

Perearst Ruth Kalda sõnul aitab stressi leevendada eelkõige tegelemine nende faktoritega, mis seda põhjustavad.

Siiski aitab stressiga võidelda ka täisväärtuslik toit – kui süüa kõike, mis organismile vajalik, õiges vahekorras, siis üldiselt ongi see kõik, mida stressiga toimetulekuks vajatakse. Sinna lisaks piisavas koguses puhkust ning siis ei ole vitamiine lisaks vaja, rääkis Kalda.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)