Aasta figuurisõbra kolm näpunäidet edukaks kaalulangetamiseks

Aasta figuurisõbra kolm näpunäidet edukaks kaalulangetamiseks (2)

27 kg alla võtnud Ruuta valiti 2012. aasta figuurisõbraks. Milline on Ruuta nipp edukaks kaalu langetamiseks?

Ruuta põhiline reegel on korrapärane toitumine – päevas peab olema kolm põhitoidukorda ja kaks vahepala.

Ruuta usub, et kaalu langetamine pole raske, kui selle nimel järjekindlalt tegutseda.

„Teine oluline reegel on juua vett ning kolmas reegel - mitte süüa rohkem, kui kahele peopesale mahub. Poole taldrikust peab moodustama salat, 1/3 kartul või pasta ning ülejäänud 1/4 liha või kala – nii toitudes saabki kaalust alla,“ jagab Ruuta oma kogemust.

Kas sinu kehakaal on normis? Testi ennast
siin

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
VIIMASED KOMMENTAARID
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)