Kuidas vabaneda molluskitest?

Kuidas vabaneda molluskitest? (2)

Molluskid on küllaltki levinud nakkushaigus. Kuidas tüütust nakkusest vabaneda?

Perearst Karmen Joller kirjeldab nakkuslikku molluskit laste nakkushaigusena. Mollusk on küllaltki levinud, moodustades nahale pisikesi käsnakesi. Haigus pole ohtlik ning taandub kuue kuu kuni paari aastajooksul.

Molluskite ravimine on keeruline eelkõige selle eemaldamise valulikkuse tõttu. Klassikaline meetodi on molluski katki tegemine, mille järel tuleb eemaldada molluskist puderjas mass. Seejuures on oluline jälgida, et äärmiselt nakkusohtlik mass nahapinnaga kokku ei puutuks.

Teise nipina soovitas Joller kasutada joodipulka, hoides seda umbes kolm sekundit molluskil.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
VIIMASED KOMMENTAARID
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)