Kui palju und vajab täiskasvanud inimene?

Kui palju und vajab täiskasvanud inimene?

Kui palju peaks inimene keskmiselt magama? Milliseid terviseprobleeme võib kaasa tuua olukord, kui und jääb liialt väheks?

Keskuse Merekivi Perearstid pereõde Katrin Poom selgitas, et uni on täiskasvanud inimesele äärmiselt vajalik.

Vähe magavatel inimestel on suurem oht haigestuda kroonilistesse haigustesse nagu diabeet ja südamehaigused.

Unevajadus on individuaalne, aga keskmiselt loetakse vajalikuks magada 8 tundi, rääkis pereõde Katrin Poom.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)