Kas nälgimine oleks efektiivne kaalualandaja?

Kas nälgimine oleks efektiivne kaalualandaja?

Mida arvata kaalu langetamisest läbi nälgimise, uuris külaline publikust.

Keskuse Merekivi Perearstid pereõde Katrin Poomi sõnul ei anna nälgimine kaalu langetamisel kunagi efektiivseid tulemusi.

End näljutades läheb organism alarmseisundisse ja alustab kaalu langetamise asemel toiduvarude säilitamist.

Uuesti sööma asudes hakkab kaal kiiresti tõusma ning uue nälja ennetamiseks asub organism taas varusid täiendama.

Nälgimine pole kaalu alandamiseks õige meetod, rõhutas pereõde. Et kaalu efektiivselt langetada, tuleb jälgida füüsilist koormust ning teadlikku toitumist: tuleb süüa vähem, kui ära tarbitakse.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)