Kui kaugel on diabeedi ravimi leiutamine?

Kui kaugel on diabeedi ravimi leiutamine?

"Tohter Olafi" saatekülaline tundis huvi, millal võiks leida ravimi diabeedile.

Endokrinoloog dr Marju Pasti sõnul on diabeedi ravimiseks  välja mõeldud juba palju erinevaid meetmeid, sealhulgas insuliini süstimine, mis leiab rakendust juba 100 aastat.

"Enne seda oli diabeet tõepoolest ravimatu haigus, mille tagajärjel inimene surra võis," lisas ta.

Imeravimit, mis diabeedi kaotaks, siiski leiutatud ei ole.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib?
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad?