Kegeli harjutus – tee parima orgasmini

Kegeli harjutus – tee parima orgasmini

Tundlikkuse parandamiseks aitab lihtne nipp, mida on lihtne teha kas või poe järjekorras seistes.

Seksuaalterapeut ja naistearst dr. Mare Pruks soovitas saates lihtsat harjutust, mis aitab sillutada teed parema orgasmini. Seda kutsutakse Kegeli harjutuseks ning see sobib nii naistele kui meestele.

„Harjutuseks tuleb istuda või seista sirge seljaga, kaks jalga kindlalt maas. Pinguldada tuleb tupe ja anuse ümber olevaid lihaseid. Neid pinguldades hingake sügavalt sisse ning lihaseid lõdvestades rahulikult välja,“ selgitab arst.

 Dr. Mare Pruksi sõnul soovitavad spetsialistid antud harjutust teha umbes 300 korda päevas - see parandab nii verevarustust kui tundlikkust.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)