163,7 kg kaaluv Maarek – minu lemmiktoit on liha!

163,7 kg kaaluv Maarek – minu lemmiktoit on liha!

Iga väikseimgi liigutus võtab 34-aastase Maareki võhmale. Mees usub, et 30 kg võib ehk isegi alla võtta, ent 100-kilosena ta end ette ei kujuta.

Lapsepõlvest saati talus kasvanud 34-aastane Maareki tüüpiline toit on lehmapiim ning looma- ja sealiha. Ka tunnistab noormees, et oli juba noorena suure kondiga.

Kuigi kooliajal tegi mees palju sporti ja sai ka jooksuvõistlustest osa võetud, muutis Maareki elu põlveluumurd. Koju istuma jäämine muutis ta passiivsemaks ning ka praegu tuleb tal liikumist ette üsna vähe, enamiku ajast võib mehe leida kas auto või kopa roolist.

Mareki sõnul on tal raske joosta ning iga pisemgi liigutus ajab higistama. Noormees usub, et tema kehakaal võiks olla 30 kg väiksem: „Arvan, et nii tekiks ehk võhma juurde“.

Kas oled ülekaaluline? Tee test siin

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)