Iga teine Eesti mees on ülekaaluline

Iga teine Eesti mees on ülekaaluline

Pooled 30-aastastest Eesti meestest on ülekaalulised. Kas kujutad ette, et käiksid iga päev ringi kümnekilose lisakoormaga?

Viimase kümne aasta jooksul on ülekaaluliste meeste hulk kasvanud 43%-lt 54%-le. 
Nii on 20-aastaste noormeeste seas juba 21% ülekaalulisi. Pooled 30-aastastest meestest on ülekaalulised. 40-aastaste hulgas on ülekaalulisi 66%.

Andmaks ettekujutust juba 10 kg suurusest ülekaalust, sättis saatejuht Tohter Olaf meesassistendile selga sama raske vesti. 68 kg kaaluva Janari sõnul oli vest tõepoolest raske ning sellist koormat enesele naljalt juurde ei sooviks.

Kas sina suudad ringi käia 10-kilose lisakoormaga? Kuid kui veste oleks juba kolm ja rohkemgi?

Kas sinu kehakaal on normis – tee test siin.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)