laik rinna nibul 16.05.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.Mul selline probleem et parempoolse rinna nibu juures mingi imelik asi.Ehk oskate arvata mis see võiks olla.
Ja teine küsimus et kui mul vererõhk 160-170 kandis et kas siis peaks midagi tegema ?
Suured tänud

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

1. Selle murega soovitan kindlasti pöörduda nahahaiguste arsti vastuvõtule. Alustada võite aga oma perearstist.
2. Kõrgenenud vererõhu õigeaegne ravi on tervise säilitamise koha pealt ülioluline! Perearst aitab.