Kukkekannus (kannakannus) 22.09.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

30.08.2016 tehti mulle vasaku jala kannakannuse blokaad. See aitas ja peale seda pole mul enam valusid olnud.
Mulle määrati ka lööklaineteraapia 1 protseduur. Järjekorra sain 04. oktoobriks. Minu küsimus on kas ma peaksin ka lööklaineteraapias selle ühe korra ära käima. Natuke on hirm, et äkki tehakse haiget ja sellest blokaadist nagu kasu ei olegi. ja hakkab uuesti valu käimisel tegema?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Valik on Teie. Kui arst Teile seda pakub, siis parema teadmise juures, et see aitab. Samas on Teil ka hea kogemus ainult süstist.
Tegu on ortopeedilise probleemiga, mis ei ole minu eriala, mistõttu ei oska ka kindlat hinnangut anda.