Lipoom paremal käel 13.09.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Minu paremal käel on lipoom küünarnuki juures, oli väike ja on suurenenud vaikselt kogu aeg. Nüüd on asjade tõstmine valulik. Peale selle parema käe peopessa nimetissõrme juurde on tekkinud väike moodustis mis on ka valus.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Neid kahte asja ei oks omavahel seostada - ilmselt tegu kahe eraldi protsessiga. Muud ei oska soovitada - kui teeb häda, peaks eemaldama.