Peale põskkoopa operatsiooni 11.05.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere Dr.Tepp

Oli põskkoopa operatsioon kolm kuud tagasi, igeme kaudu. Siiani on nina kõrval põsel natukene kõrgem koht silmaga näha ja katsudes on ka tuntav nagu tihkem koht ning suud rohkem liigutades on seal imelik tunne. Kas see ongi osa normaalsest paranemisest või on karta, et operatsioonil on midagi valesti läinud? Kartsin ka, et võib-olla on liigliha kasvanud aga kas see nii kiiresti võib kasvada?

Ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Olen üldkirurg ja põskkoopa operatsioon ei kuulu minu tegevusvaldkonda.
Mingisugune erinevus poolte vahel peale operatsiooni on aktsepteeritav. Kui see aga Teid segab, siis peaksite pöörduma Teid opereerinud spetsialistri poole.