Nahanäsa külmutamine 19.04.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Mure selline, et reedel (15.04.16) käisin nahaarstil külmutamas nahanäsa. Olin seda sama näsa külmutanud ka kaks kuud varem, kuid siis tekkis näsale koorik peale ja see kukkus ära. Paraku tuli samasugune tagasi. Nüüd 15.04 käisin seda sama näsa uuesti külmutamas, kuid praegu tundub see kuidagi väga imelik. Koorikut pole ja kuidagi pehme on (palun vaadake fotot). Nüüd mul tekkis mure, kas midagi on sellega valesti või on see nii vähe külmutatud, et seepärast selline imelik?

Aitäh!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kahjuks fotot ei näe aga ega sellest palju abi ka ei oleks. Soovitan pöörduda arsti poole, kes Teie raviga tegeles.