Sinine veresoon 17.04.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Avastasin oma pojal sinise veresoone mis ulatub õlavarrest käelabani.Esialgu arvasin,et on helesinise markeriga juti tõmmanud.Varem ei ole sellist asja täheldanud.Ravimeid ei tarvita.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Nahaalused veenid heledanahalistel paistavadki sinised. Kui valulikkust ega muid põletikutunnuseid ei ole, pole põhjust muretseda.