Milles võib asi olla? 10.03.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, nüüd hiljuti maadlustrennis täpsemalt 6 päeva tagasi juhtus selline õnnetus, et astuda ja jalga kõverdada on valus. Jalg jäi teise inimese kahe jala vahele ja väänates käis suur valu läbi. Milles võib asi olla?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu pehmete kudede (lihased, kõõlused, sidemed) vigastusega - venitus, rebend. Pehmete kudede vigastust üldjuhul röntgenis nähe ei saagi.