Imelik punn pärakust üleval 01.03.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Selline mure, et juba pikemat aega on mul pärakust ülevalpool mingi imelik punn, mis vahel nagu veritseb, teeb valu ja ka mingit mäda moodi asja tuleb välja.
ja muidugi nagu päris pärakus või kuskil seal lähedal tekib ka aegajalt mingi nagu suurem punn, kui katsud siis tunned nagu läheks lõhki kohe aga see tekib harva ja lugedes inimeste muresid arvan et tegemist selle hemorroidiga vms.
Aga jaa, rohkem muret tekitab see punn, millest ka pildi saatsin.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Mina peaksin seda rohkem pilonidaalsiinuse põletikuks kui hemorroidiks. Vaja oleks operatiivset ravi.