Jalgadel munad allpool põlvi ja jalad paistes, valutavad. Millise arsti poole pöörduda? 28.02.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Juba pikemat aega jalad paistes ja valutavad. On tekkinud munad ,mis katsudes valusad. Paar päeva tagasi tekkis muna ka kaenla-alla. Vasak sääremari pinges -tundub , et seestpoolt.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult kirjelduse järgi ühest soovitust anda on raske. Pigem on tegu mingi süsteemse haiguse, kui lokaalse jalgade probleemiga. Ilma Teid nägemata pakuksin välja, et vajaksite kas reumatoloogi või hematoloogi abi, soovitan konsulteerida perearstiga.