Rebestasin natukene haava lahti 19.01.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tervist!
Tahtsin küsida, et kas ma peaks pöörduma EMO'sse sellise probleemiga kui mul oli tsüst ning see eemaldati ja haiglast välja saades ma rebestasin selle natukene lahti. Seega hetkel on väike auk seal haavas, aga ta vist vaikselt kasvab kuidagi ise ikka kokku. Lisaks nädalavahetusel kui ma veidi tugevamalt puhastasin seda haava siis hakkas sealt natukene verd ka tulema. Tahtsin küsida teie käest, et kas oleks mõtet minna emo'sse sellega? Vaevalt nad nüüd seda enam õmblema uuesti hakkavad sellest on nii palju aega möödas, millal ma selle lahti rebestasin.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma nägemata ühest vastust on raske anda. Minule pole teada kus see tsüst oli ja kui palju ta lahti läks - sellest oleneb vastus. Kahtluse korral võiksite näidata perearstile.