Valud ala kõhus ja närvi ja lihaste tõbmlemine 17.12.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

eile õhtul voodisse minnes ja proovides uinudes tundsin kuidas hakkasid närvid nagu läbi keha tõmblema, nagu mingi laine tuleks läbi keha. Hommikul läksin tööle ja siis hakkas rinna alt valutama nagu keegi torgiks ja hingata sügavalt ei saanud ja liikumine oli valulik, Õhtuks on valu liikunud alakõhtu paremal pool ja samas tunnen peas ja ülakehas et kas närvid/lihaste tõmblusi.
Millega võib tegemist olla.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Paremal alakõhus valu on kahtlane apenditsiidile. Kui päevaga ära ei kao, siis peaks perearstile näitama. Närvitõmblused pole sellele aga iseloomulikud.