punane plekk peale sünnimärki eemaldammist 16.11.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Olen käinud Teie juures 10.11 Medicumis, mul olid kaks sünnimärkud. Te olete teinud mulle eemaldamist ja nüüd mul ilmus tume punane plekk. Mida ma pean tegema sellega? Ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Arvan, et ei pea midagi tegema. Kui see paari nädalaga ära ei kao, tulge minu vastuvõtule kolmapäeviti Mustamäe Haiglasse IV korrusele 09 ja 14 vahel.