Eemaldati varbaküüs 03.11.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Varvas läks paiste ning tekkis mädanik ja perearst käskis minna kirurgi vastuvõtule. Käisin seal ära, varbaküüs eemaldati. Nädal aega on kohe möödas ning varvas paraneb, kuid varvas eritab mingit vedelikku. Kas peaksin arsti juurde pöörduma?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Küüne alune on nagu lahtine haav ja sellest koevedeliku eritumine on loomulik. Jalavannid sellisel puhul oleksid asjakohased.