Kas kohenemis raskused? 13.10.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tervist!
Tulin just kaitseväkke ja nüüd probleem selles, et ma ei suuda öösiti korralikult magada ja ärkan iga natukese aja tagant üles. Lisaks sellele on mul nüüd kogu aeg kõht ka lahti kui siia tulin. Tarbin ka rohtu loparamid, kuid see ei aita. Kõht on endiselt lahti. Kas peaksin pöörduma kaitseväe arsti poole?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite tõesti kaitseväe arstile oma murest rääkima. Asi võib olla nii kohanemisraskustes aga ei saa välsitada ka haigust.