Alakõht 03.09.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Vasakult pool alakõht valutab. Istudes pole viga aga astudes, trepist üles minnes, püsti tõustes; koguaeg annab tunda ja selline ei ole väga valus aga pigem ebamugav rohkem. Kas Teil on aimu mis see olla võiks?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult selle kirjelduse järgi on väga raske midagi arvata. Kõige tõenäosem oleks mingi günekoloogiline probleem. Kui valu ei möödu, soovitaks pöörduda günekoloogi poole.