Kõhuvalu vasakul alakõhus 25.07.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Eelmine kuu peale mõned päevad peale päevi tõusin järsku püsti.Tundsin nagu oleks mul seal midagi rebenenud.Paar päeva valutas kõht ja siis valu kadus.Järgmisel nädalal juhtus see jälle,nii on ka praegu.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Igal juhul soovitan arsti juurde minna. Kirjeldatud kaebuste järgi diagnoosida pole võimalik. Probleem võib olla sooltes, seotud günekoloogiliste probleemidega aga ka uroloogiline.