Tere.Mul rinnakorvis ribide ristumiskohas pinksi palli suurune kõva moodustis,justkui muna.Samas Jaanuaris oli ribi katki ja ravisin ise,ilma arstita.Mis see võiks olla? 27.04.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kas on peale roide murdu võimalik et ribide ristumiskohas on pinksi palli suurune muna,vbolla pisut väiksem?Valu ta ei tee.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Luumurru kokkukasvamise kohal tekib täiesti loomuliku asjana nn. kallus e. luumõhn. Aja jooksul see väheneb.