jalavigastus 27.02.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mure selline,et eile libisesin jääl ja kukkusin kukkumise ajal käis jalast kannast u 4cm kõrguel läbi nii tugev raksatus et isegi lähedalseisev inimene seda kuulis peale seda oli tohutu valu jalas nimelt kanna piirkonnas,sain küll suure hädaga ise püsti ja suure valuga longates kodu et EMO sse minna,käisin ära tehti pahkluust röntgen ülesvõte kohapealne arst korra vaatas kõõlust aga tõesti ainult vaatas ütles kõõlus terve luud terved küll ära paraneb ja saadeti minema aga muret tekitab just see et ei saa absoluutselt pöiale toetuda,tohutu valu tekib just kannast veidike ülevalpool mujal mitte mingit verevalumit kuskil pole ja pahkluu juurest kah paistes mitte aga kannast ülevalpool liigutades valuskas peaksin igaks juhuks pöörduma teise arsti juurde või peaks ootama et ehk tõesti paraneb ära.Nimelt käin tööl ja seal on ka küllaltki liikuv töö

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma uuesti ortopeedi vastuvõtule. Lihtne trauma oleks selle ajaga pidanud juba ära paranema.