Rinnavähk 07.01.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Minu probleem seisneb selles, et mul on mõlemas rinnas kaks suurt kõva tükki, mida minu teada olla ei tohiks. Ma olen juba ammu möelnud, et kas oleks võimalus, et mul on rinnavähk? Kuid olen lugenud, et see tekib alles vanemas eas. Kui see ei ole rinnavähk siis mis see olla võib? Sest rind peaks olema ju pehme, minu oma ei ole seega normaalne.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie eas rinnavähk on väga ebatõenäoline. Pigem on tegemist hormonaalse ümberkujunemise käigus tekkinud moodustistega, esinevad selles eas ka poistel. Võiksite enda rahustamiseks pöörduda günekoloogi vastuvõtule.