Veresoone kasvaja põlvel 22.12.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mina olen 12 aastane ning minu põlvel on veresoone kasvaja. Arstid on mu emale öelnud, et see kaob 5. ja 7. eluaastajooksul, kuid minul on see alles. See on selline tumepunane ja ma ei tea mida arvata sellest. Palun aidake.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite näitama end lastekirurgile - ilma nägemata on mul raske soovitusi anda. Ise arvan - kui häda ei tee, ei näe põhjust puutuda.