Mõõkjätke on näha 10.12.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere , mul on kolmnurga juures mingi kont väljas , tahaks teada millega on tegu ma ise arvan ja olen internetist uurinud ,et see on mõõkjätke. Kas see on ohtlik ja kuidas see sissepoole tagasi saada ?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

See ei ole ohtlik ega vaja vahelesegamist. Teatud juhtudel rindkere deformiteete ka opereeritakse. Selle otsustamiseks võiksite end näidata rindkere kirurgile.