valu vasku jala säärel 14.11.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kuus aastat tagasi väänasin selle vasaku jala välja ja olin kipsis,peale seda hakkasin tundma algul ujudes jalasäärel mingit valu,siis hakkas juba ööseti lausa valutama -pöördusin perearstile ,kes arvas ,et võiksin õhtuti võtta valuvaigisteid kuna see on vanusest -hiljem sain ka kuidagi kirurgile .kuid kahjuks tal polnud aega vaadata jalga ja arvas ,et kui lõigata pole vaja ,siis tema pole õige arst-nüüdseks teeb jalg ikka päris valu -tihti ei saa isegi püsti seista ja lamades püüan hoida üleval jalga-nati olen valuga juba harjunud kuid vahel ei julge jalale astudagi-kelle poole ma peaksin pöörduma ja kas mul on võimalik kasvõi tasulisele arstile pöörduda , et mitte tülitada perearsti oma ealistest tulenevate probleemidega

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi võiksite vajada ortopeedi abi, kuna valude algust seostate traumaga.