"muna" huules 31.10.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Minu mure on siis järgmine, nimelt mul on huulte liitumis kohas (kahjuks ei oska seda paremini nimetada) seespool suur tükk, mis segab mul normaalselt söömist ja rääkimist, kuna jääb hammaste vahele ja sellega tuleb ka suur valu. Olen korduvalt käinud perearstiga sellest rääkimas, kuid tema lahenus on alati olnud, et jälgime pool aastat veel, ehk taandub ja kui mitte siis kirurgile. Kuid sinna maani pole kahjuks asi jõudnud. Küsimus siis selline, et kas mul on võimalik ise ehk kuhugi ilma perearsti saate kirjata pöörduda, et sellest tohutult häirivast asjandusest lahti saada ?
Aitäh.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ise pöördudes tuleb maksta konsultatsiooni eest omast taskust - muidu oleks see haigekassa mure. Peaksite pöörduma näo- ja lõualuu kirurgi vastuvõtule. Sellised spetsialistid on olemas Põhja Eesti Regionaalhaiglas ja Tartu Ülikooli Kliinikumis.