Pöidla liiges 27.10.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, olen vigastanud oma pöidla liigest korduvalt ning vastuseks olen saanud, et asi põrutuses ja paraneb ära. Kuid liiges kurdiseb ja on valulik juba 2 aastat. Kas kuidagi ei ole võimalik seda ravida ? Kirurgiliselt ehk sekkuda ?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma spetsialiseerunud käekirurgi vastuvõtule. Tallinnas dr. heiman ja dr. Kask, Tartus dr. Metsa. Tegu spetsiifilise ortopeedilise probleemiga, üldkirurgina teemat ei valda.