Valu opereeritud piirkonnas 20.10.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Probleem nimelt selles, et selle aasta jaanuari lõpus opereeriti ära pimesool. Taastumine läks normaalselt ja mingeid kaebusi ei tekkinud. Nüüd aga on paar nädalat väga tugevat valu teinud opereeritud piirkond. Enim tekitab valu tualetis käimine või trennis selle piirkonna nii-öelda pingutamine. Valu on ikka väga tugev ja seetõttu soovingi teada, mis võib selle põhjus olla ja kas tasub ka arstile pöörduda või loota, et tegemist on mööduva nähtusega?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kuna valu Teid häirib võiksite arstile pöörduda kindlasti. Ilma nägemata valu põhjust öelda on raske. Ühe võimalusena tuleb kõne alla ka armisong, samuti liited operatsioonihaava piirkonnas.