päkaalune nahapaksend 17.10.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
päka alla on tekkinud nn. paksem nahk võrreldes teise jalaga. Nahk ei ole kõva ega sarvestunud, käimisel on aga ebameeldiv tunne, samas surub väikestele varvastele pisteid ja tunnen väikseid varbaid kuidagi teistmoodi (koguaeg on nagu tükk jala all, eriti paljajalu käies). Samas on varvaste all tuimem ja ka külmetamise tunnet. aasta tagasi tehti jalalabale ortopeed. korrig. operatsioon (suurele varbale). Kas need võivad olla kuidagi seotud? Mis arsti peaksin külastama?
Ettetänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Väga tõenäoline, et see probleem on operatsiooniga omavahel seotud. Pöörduma peaksite sama ortopeedi poole, kes Teid opereeris