Ebamugavustunne,kõhuvalud 05.06.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,olen 15. aastane poiss ning 3 nädalat on mind vaevanud kerge ebamugavustunne,röhitised ja tuim ülakõhuvalu,ise ei suuda välja mõelda millega tegu võib olla ning on ka kerged isu muutused .Ei saa lihtsalt enam nii olla,ma lähen arstile aga ikkagi huvitav on teada mis võib probleemiks olla.Aga muid probleeme pole.Ja väljaheide on ka normis

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sellised üldnahud nagu kirjeldate, võivad esineda väga paljude haiguste korral. nende ülelugemine läheks väga pikale. Kui arstile lähete, siis esitage peale läbivaatust küsimused arstile ja ka sel juhul pole alati võimalik konkreetselt vastata - ilmselt vajate uuringuid.