suur varbavalu on muutunud väljakannatamatuks 18.03.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Kannatan pideva valu käes, mis põhiliselt varbaliigeses, aga viimasel ajal kiirgab ka teistesse liigestesse. Pole enam jalanõud, mida kanda saaksin, samas varvas sinine ega paistes ei ole ja vereproovid suurt põletikku ega podagrat ei näita. Varbale paar aastat tagasi tekkinud suur tugev muhk, mis tihti põletikus. Kui pisut kitsam jalats, siis tõmbab jalg krampi.Öösel olen ärganud üles valu tõttu. Viimasel ajal tekkinud ka pistevalud randmetes, nagu oleks veresoontega midagi korrast ära. Perearst edasi saatnud ei ole. Aga ma olen väga hädas: töö lastega nõuab palju liikumist.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

vajate kas ortopeedi või reumatoloogi abi. Ilma Teid nägemata minul võimatu otsustada, mida võiks teha.