käetrauma 04.03.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Mul on selline probleem, et mul on juba 5. korda käsi kipsis viimasesel ajal ja koguaeg lihaserebend samas kohas. Äkki on võimalus seda kuidagi ravida, et ei oleks enam sellist asja.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilmselt on lihasrebendi põhjuseks see, et alustate liiga vara uuesti liiga intensiivse treeninguga. Ega traumat olematuks teha pole võimalik ja ka piirangud peale seda on paratamatus.