trauma järgne pea vigastus 11.02.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Pole kindel kas esitan õigele arstile selle küsimuse ja ehk ka natuke imelik küsimus aga ikkagi..
20 aastat tagasi oli õnnetus mille tõttu eemaldati koljust väikse osa ja see on siiani lahti. mure on hoopis selles, et kas reisimine ja lennukiga lendamine on siis lubatud kui on sõna otseses mõttes koljus auk? just need rõhu muutused jne..

ette tänades ja vastust oodates
Liilia

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kuigi mina pole tõesti päris õige arst - õige võiks olla neurokirurg - aga nii palju kui mina tean, ei tohiks see probleem olla.