Roospõletik 29.11.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere

Kuu aega tagasi tekkis mul roospõletik, olin 10 päeva haiglas ning seal tekkis mul ravikuuri ajal vill. Mis lõhuti küll ära kirurgi poolt, kuid nüüd on selle villi asemel mingi kuivanud nahk vist. Veel olen tableti ravikuuri all ning 2x nädalas määritakse jalga salviga. Kas see must naha nahakoorik on normaalne või ei ole ja mis peaks siis tegema?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Selle musta nahakooriku all peaks tulema uus/paranenud nahk. Ega midagi rohkem teha vaja ei olegi - ükskord see must koorik langeb ise ära.