Õõnesrind 28.10.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, sooviks saada kontakte, kelle poole õõnesrinna probleemiga pöörduda. Ise hetkel olen ajateenistuses ja mul jääb tunne, nagu siinsed arstid pole pädevad mu probleemiga tegelema. Kas ma pean alguses perearsti poole pöörduma, kes mulle saatekirja annab või oleks võimalik ka kohe eraarsti poole pöörduda? Ettetänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma rindkerekirurgi vastuvõtule. Selliseid spetsialiste on Eestis vaid Tartu Ülikooli Kliinikumis ja Põhja Eesti Regionaalhaiglas. nende haiglate koduleheküljelt leiate kirurgiakliiniku alt üles ka vastavad spetsialistid, kelle vastuvõtule soovitan Teil registreeruda.