Valulik punn jalal 19.10.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tervist.
Mul on selline probleem, et jalalel, põlvaõndla lähedale, on tekkinud valulik punn. Punn on kõva, punane, paistes ja katsudes kuum. Mäda hetkel ei ole nagu näha. Kuid punn on tõesti valus, isegi kui püksiriie vastu läheb on valus.
Varem sellist asja ei ole olnud, ei ole ka söönud asju mille vastu mul allergia on.
Küsimus on siis, et kas ma peaksin selle peale midagi määrima. Ja kui peaksin, siis mida täpsemalt.
Ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma nägemata, ei oska soovitusi anda. Ei saa välistadam, et vajab ka kirurgilist sekkumist.