jala kanna ülemine osa 28.07.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Juhtus tööl õnnetus, tellingu post kukkus otsaga sinna kanna ülemisse otsa. Natukene on marraskil. Vasak jalg. Minu poolt vaadates labajala vasaku kondi ja kanna vahel on paistetus. Niisama ei valuta, aga kõndida ei saa, siis valutab. Kas see läheb ise üle, kui puhkan või pean arsti juurde pöörduma?
Või oskate nõu anda, mida veel teha?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult sellise kirjelduse järgi on mul raske Teile nõu anda. Soovitan pöörduda traumapunkti.