Põlvevigastus. 20.05.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Eile, see tähendab 19.05, juhtus väike õnnetus jalgpalli mängides. Nimelt kukkusin kuidagi põlve peale, kohe peale mängu seda ei märganud, aga õhtul oli põlve peal muhk ja suur sinikas. Loodan, et saite mingigi ülevaate. Sooviksin teada saada, millega võib tegu olla ja kuidas ravida?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kindlasti on tegu põrutusega. Kui palju on viga saanud põlve struktuurid pole selle kirjelduse alusel kindlasti võimalik öelda. Kui kõndimine on ikkagi häiritud, soovitaksin pöörduda traumapunkti.