jalgade veresoonte laiendid 05.03.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kas on võimalik suuri reie- ja veenilaiendeid ravida ka laseroperatsiooniga. Olen kuulnud sellisest võimalusest.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Laseroperatsiooniga saab selliseid veene ravida küll, ainult ega laseroperatsioon pole väga palju vähemtraumaatiline kui konventsionaalne. Minu teada ka Eestis selliseid operatsioone ei teha.