Korduv kõhuvalu, iiveldus 02.03.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere !

minul on selline mure, et paar aastat tagasi juhtus selline asi et hommikul tekkisid tugavd kõhuvalud alakõhus paremal pool , silme eest läks kirjuks ning hakkas hästi palav & külm ( vaheldumisi ) haiglasse minnes jääti mind sisse tehti analüüsid , kus mitte midagi ei näidanud, et mul midagi viga oleks, kuid siiski tehti pimesoole opp ja see eemaldati, hiljem koju minnes tekkis kõrge palavik ja läksin oma kirurgi vastuvõtule, kus pidin andma taas analüüse, millest tuli välja, et mul olid mingid ussid kõhus ( mida väljaheites ei näinud ) ja kirurg ütles et see oli ka põhjus miks mul tookord pimesoole operatsioon tehti, nüüd paar aasat hiljem peaaegu sama lugu, tihtipeale tugevad valud paremal pool alakõhus, pilt virvendab ees ja ka väike palavik sellega koguaeg .. olen käinud ka erakorralises kuid samamoodi analüüsid ei näita midagi .. olen võtnud ka ussirohtu aga miksi ei aita .. pidavalt kordub sama asi ja tihtipeale iiveldus + nõrkus. Ehk oskate öelda, milles asi ?

Lugupidamisega

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma perearstile, kes siis kas korraldab ise või suunab Teid kuhugi uuringutele. Sellise asjaga EMO-sse minna ei tasu, pimesoolt 2 korda opereerida pole vaja. Ainult kirjelduse järgi mina kahjuks öelda ei oska, mis Teid vaevab.